Web Analytics
e shop
e shop
Přejít na obsah

Sumatra

Jednodruhová káva
Přirozeně jemná káva, vyvážená bez znatelné kyselosti s typickým aroma, které se podobá vůni staré whisky ze sudu. Zrání bobů Sumatra v regionu Lintong. Výjimečná, aromatická káva.

Čokoláda z Asie

Z oblasti Lintong na ostrově Sumatra se pěstuje vynikající káva, která je známa jako zelená káva v delikátní Jade-zelené barvě s lehkým modrým nádechem. Krása této zelené kávy nezklame. Pražením získáme velmi objemnou kávu, která zaujme intenzivní čokoládovou chutí.

Tato Arabica roste v přísně chráněné a kávové plantáži bez použití chemických látek. Pěstování je velmi zvláštní. Vzhledem k tomu, že je směs na suché i mokré zpracování. Kávové třešně se nejprve oddělí od těla, zůstává dřeň skutečného kávového zrna ne s vodou, se rozkládá v průběhu fermentace. Ručně se obrušují. Poté, se káva suší po dobu několika dnů na slunci. Prostřednictvím tohoto jedinečného léčebného procesu obdrží svou exotickou chuť. Pokud se ochutnáte Sumatra Lintong, budete se divit, kolik energie a objem vyplní vaše chuťové buňky. Jeho intenzivní tmavé čokoládové tóny jsou velmi výrazné. I přesto že káva je velmi silná, je vysoká žaludeční snášenlivost.

Kávu, která je tak jedinečná a exotická, byste měli určitě vyzkoušet.
Tento produkt není k dispozici.
349,00 Kč(vč. DPH)
Kup teď
4.0 / 5
1 Posouzení
0
1
0
0
0
Zadejte své hodnocení:
Návrat na obsah
View My Stats