pronajem-kavovaru-pro-firmy pronajem-kavovaru-do-kancelare bezplatny-pronajem-kavovaru
logo
e shop
Přejít na obsah

Pronájem kávovaru za odběr naší kávy
VYBERTE SI KÁVOVAR PRO VAŠI FIRMU
Pouze pro Prahu a okolí.
PRONÁJEM KÁVOVARU ZDARMA
od 4kg kávy Espressone/měsíc
formulář k odeslání:
Našimi hlavními odběrateli jsou:
ŠKODA auto a.s., Accenture, Game Dev Hub, Socialsharks s.r.o., Moje Bio, Cocoon s.r.o. Titio s.r.o., Optimist Czech s.r.o., Zaplo Finance s.r.o...
I v kanceláři můžete mít kávu jako v kavárně.
Kávovar do Vaší kanceláře1.
2.
3.
4.
a více

 Pákový
 Automatický

10-15
16-19
20-29
30-39
40-55
56-80
81-100
100 a více
Souhlasím

domácí baristaProfesionální ESPRESSO
Pákové kávovary a espressa se širokou škálou použití, v kavárnách, kancelářích a domácnosti, s pevným přívodem vody či dolévací nádobkou.

Speciálně navrženo pro použití v gastronomii a kanceláři.

Technické vlastnosti:
Horká voda: ano Výběr
kávy: Dotyková obrazovka s 28 výběry

Navrženo pro velké hotely,
gastronomii a kanceláře od 100osob.


HLF kávovar
Popis produktu:
Lze upravit a individualizovat až 6 různých nápojů
Funkce horká voda
odvápnění
Funkce 2-cup


Užijte si dokonalé kávové speciality stisknutím tlačítka. Ať už espresso, cappuccino, latte macchiato, horká voda - lze upravit a přizpůsobit až 6 různých nápojů. Kromě toho je kávovar ideální pro větší množství kávy a tím i pro použití v kavárnách, snídaňových místnostech a kancelářích díky obzvláště velké nádobě na zrnkovou kávu a zbytkové nádobě.
FLEXIBILNÍ MOŽNOSTI KÁVOVARU
Pokud si s námi pronajmáte kávovar a zjistíte, že stroj není perfektně vhodný pro vaše potřeby, vyměníme si typ stroje za něco lepšího. Nabízíme širokou škálu kávovarů a při navrhování řešení pro vaše kancelářské prostory vám poradíme a nabídneme Vám co nejlépe vyhovující strojům pro vaše potřeby - bez ohledu na značku.
INSTALACE A ŠKOLENÍ
Při instalaci kávovaru vám  zajistíme důkladné školení a návod jak používat co nejlépe kávovar. Také pravidelně vytváříme originální videoobsah, který přidáváme do naší sekce Výukové centrum na našich webových stránkách, kde Vám nabízíme příležitost dozvědět se o světě kávovarů.
ÚDRŽBA A TECHNICKÁ POMOC
Věříme, že zákaznický servis je koncová nabídka, takže pokud budete mít s vaším pronajatým kávovarem technické problémy, neváhejte nám zavolat a my vám pomůžeme všemi možnými způsoby. Všechny pronajaté stroje jsou dodávány s bezplatnou údržbou a pokryjí vás v případě poruchy stroje. Pokud váš stroj nefunguje, vyměníme ho za fungující, abychom zajistili co nejkratší dobu.
VELKÝ VÝBĚR KÁVY
Máme obrovský výběr kávových zrn, včetně směsí z celého světa a vybraných oblastí čistě jednoduchých skladů původu. Jižní Amerika je největším producentem kávových zrn, ale věříme, že africká káva je v dnešní době nejlepší a to je důvod, proč všechny naše jednotlivé boby a směsi pocházejí převážně ze 100% africké kávy Arabica.
Návrat na obsah