e shop
Office Coffee
e shop
Office Coffee
Přejít na obsah

Eureka Specialitá 16cr-žlutý

E-shop > > > Mignon Specialitá 16cr

Nabízíme spolehlivé mlýnky Eureka

Since 1920 Eureka je lídrem v designu a výrobě kávových mlýnků pro kavárny a pražírny. Díky své vysoké kvalitě, přesnosti a spolehlivosti jsou kávové mlýnky Eureka & brusky-dávkovače dnes referenčním standardem pro mletí kávy ve více než 50 zemích světa. Italská technologie, vášeň pro kávu: To je Eureka!
logo
Specialitá
Ploché kameny mm. 55
Ot./min 1.350
Objem zásobníku kg.0,300
Hmotnost kg. 5,60
230/310 V/W
11 x 17 x 32,5 cm.

TERMÍN DODÁNÍ na dotaz.
U výrobce
12.400,00 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Kup teď
Nejsou ještě žádné recenze.
0
0
0
0
0
                                
Eureka Mignon SPECIALITA  je velmi kvalitní, tichý a komfortní mlýnek renomované značky EUREKA s  automatickým dávkováním.
Jedná se samozřejmě o tzv. fresh mlýnek s přímým mletím do páky/portafilteru.Hrubost  mletí se nastavuje plynule/bezkrokově, tzv. stepless systém -  bezkrokový (mikrometrický) systém regulace hrubosti mletí je patentovaný  výrobcem Eureka. Jedná se o systém, kdy je hrubost regulována spodním  kamenem. Po údržbě a čištění je tedy zachován nastavený stupeň hrubosti  mletí.Dále je mlýnek vybaven systémem ACE = Anti-Clumps and  Electrostaticity. Tento systém brání projevům hrudkovatění a působení  elektrostatiky.Oproti běžným mlýnkům jsou mlýnky této řady velmi tiché.Automatické  dávkování (časovač) se u mlýnku Eureka Mignon Specialita obsluhuje  pomocí velmi povedeného a elegantního displeje, je zde možnost volby 2  dávek/časů (1porce a 2porce), dále je také možné přepnout do manuálního  režimu.                                
                            
                                      
Rozdíl mezi modelem Specialita a Silenzio je v použité technologii  automatického mletí. Model Specialita disponuje elegantním displejem,  kde je možné nastavit 2 dávky (1porce a 2porce), oproti tomu model  Silenzio využívá mechanické nastavení pouze jednoho intervalu.
Plusy:
  • Bezkrokový (mikrometrický) systém regulace hrubosti mletí (patent EUREKA).
  • Silent Technology = Exkluzivní řešení proti vibracím zajišťuje velmi tichý chod mlýnku (rozdíl až 20 dB oproti běžným mlýnkům).
  • ACE systém = Anti-Clumps and Electrostaticity. Tento systém brání projevům hrudkovatění a působení elektrostatiky.
  • "High Speed" Maintenance = velmi jednoduché a rychlé čištění,  uložení kamenů je navrženo tak, aby co nejvíce usnadnilo údržbu a  čištění.
  • Nastavitelná opěrka pro filterholder (páku).
  • Časovač/dávkovač pomocí dotykového displeje (1porce, 2porce, manuální mletí).

Návrat na obsah