e shop
Office Coffee
e shop
Office Coffee
Přejít na obsah

Cup-one Orange

E-shop > > Home line > Cup-one
MOCCAMASTER
Legendární domácí kávovar Moccamaster Cup-one, díky kterému si kvalitně připravíte i velmi malé množství filtrované kávy (max 300 ml).
U výrobce
5.490Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Kup teď
New!
Legendární kávovar
Nenabízeli bychom vám obyčejný elektrický kávovar, pokud bychom si nebyli stoprocentně jisti, že se nejedná o výjimečný přístroj, který dokáže z naší kávy získat maximum. Řada Moccamaster od holandské společnosti Technivorm je výsledkem 40 let zkušeností a poctivé ruční práce. Navíc je to jeden ze tří domácích překapávačů na světě certifikovaných mezinárodní kávovou asociací SCA pro přípravu kávy odpovídající Golden Cup standardu.
Vždy kvalitní šálek kávy
De facto všechny standardní elektrické kávovary dostupné na českém trhu nesplňují základní pravidlo pro přípravu filtrované kávy – konzistentní teplotu 94°C po celou dobu extrakce. Výsledkem tak i při použití správného množství (60 g / l) čerstvě upražené výběrové kávy bývá plochý a mdlý šálek s utlumeným aroma a prázdnou chutí. Moccamaster je snoubením jednoduchosti a funkčnosti. Namísto zbytečných displejů, časovačů a kontrolek, nabízí jedinou možnost zapnutí a vypnutí přístroje. Cup One používá výkonné (1200 W) topné těleso z mědi, které dokáže přivést vodu k varu během několika vteřin. Příprava 0,3 l kávy i s nahřáním vody tak trvá přibližně 4 minuty.
Návrat na obsah