e shop
Office Coffee
e shop
Office Coffee
Přejít na obsah

Barletta RED

E-shop > Kávovar Acopino
Náš klenot pro váš dokonalý požitek z kávy
Když se intuitivní a pohodlné ovládání setká se 7palcovým displejem a skvělou kávou, je to pravděpodobně Acopino Barletta.
Tento stroj s láskou nazýváme „Náš top model“ a mnoho našich zákazníků ho nyní vidí stejně jako my. Protože tento přístroj je nejen nepřekonatelný svou uživatelskou přívětivostí a připravuje tu nejlepší kávu. Ne, Barletta také skvěle vypadá a je skvostem do vaší kuchyně nebo kanceláře.
Plně automatický espresso a kávovar Barletta je všestranný. Inovativní dotykový displej promění každou přípravu kávy ve skutečný zážitek zvláštního druhu. Ať už si chcete připravit individuálně přednastavenou ranní kávu jediným stisknutím tlačítka, ať už chcete připravovat oblíbené italské speciality nebo dáte přednost lehkému espressu po večeři – Barletta splní každé přání. Teplá voda samozřejmě stejně není problém.

A je extrémně flexibilní. Dokáže zpracovat jak mletou kávu, tak celá zrna na vynikající kávu.Plně automatický espresso a kávovar Barletta je všestranný. Inovativní dotykový displej promění každou přípravu kávy ve skutečný zážitek zvláštního druhu. Ať už si chcete připravit individuálně přednastavenou ranní kávu jediným stisknutím tlačítka, ať už chcete připravovat oblíbené italské speciality nebo dáte přednost lehkému espressu po večeři – Barletta splní každé přání. Teplá voda samozřejmě stejně není problém.

A je extrémně flexibilní. Dokáže zpracovat jak mletou kávu, tak celá zrna na vynikající kávu.
Izolovaná nádoba na mléko z nerezové oceli má kapacitu neuvěřitelných 710 ml a uchová mléko chladné pro vaše latte nebo cappuccino.
Barletta je v případě potřeby promění ve skvělou mléčnou pěnu.
Toto potěšení je jedinečné a inovativní design potěší každé oko.
Návrat na obsah