e shop
Office Coffee
e shop
Office Coffee
Přejít na obsah

ACS espresso

E-shop > Kávovary ACS
Profil společnosti
V roce 1962, po několika letech neustálého výzkumu nových produktů, došlo ke skutečné revoluci vytvořením prvního stroje na výrobu břečky na světě a pro doplnění sortimentu byl vyroben také celoměděný výrobník čokolády.
Neustálé studium a zdokonalování vyráběných zařízení vedly v roce 1983 k revoluci ve světě rozbředlých strojů uvedením prvního horizontálního rozbředlého stroje na trh, zkrácením doby na polovinu a optimalizací výroby rozbředlého sněhu, tuto metodu následně převezmou všichni výrobci strojů. dosahující našich dnů.
Vše, co vyrábíme, je důsledně vyrobeno v Itálii a použité komponenty jsou výsledkem neustálého výzkumu a výběru toho nejlepšího, co může evropské panorama nabídnout.

firma ACS
Minima
Kávovar na espresso Minima Dual Boiler

Nejmenší dvoubojlerový kávovar na trhu.
Nezaměnitelný design obsahuje to nejlepší co je k dispozici z hlediska komponentů, dvojitý nerezový kotel 316L s nerezovými odpory, regulaci teploty PID s regulací teploty, chybovou regulaci a časovač výdeje. Vyjímatelná 2,6 litrová nádrž se zařízením, které vám umožní dopít poslední kávu i při dosažení minimální hladiny v bojleru.
2,3-litrový parní kotel, největší ve své kategorii, který umožňuje vynikající výkon z hlediska výkonu a životnosti.
Dávkovací jednotka typu E61 ovládaná elektromagnetickým ventilem pro intuitivní použití a nenáročnou údržbu.
Tiché vibrační čerpadlo 15 bar.
Italské komponenty.

Coffee Vesuv


Kávovar na espresso s dvojitým bojlerem Vesuvius

Pokud chcete na svém kávovaru soustředit mnoho funkcí, které jste vždy chtěli, Vesuvius je to, co hledáte. Vesuvius je výsledkem dvouletého vývoje a spolupráce a v současnosti je nejinovativnějším „prosumerským“ strojem, jaký může trh nabídnout.
Dostupné také v černé verzi.Návrat na obsah