e shop
Office Coffee
e shop
Office Coffee
Přejít na obsah

ACM-espresso

E-shop > Kávovary ACM
Coffee ACM
Vysoce kvalitní italské produkty
ACM spojuje know-how nabyté mnohaletými zkušenostmi v oblasti profesionálních kávovarů s vášní pro vysoce kvalitní italské produkty.
Společnost ACM, založená v roce 2014 poblíž Milána, se rozhodla získat podíl na trhu mezi nejspolehlivějšími kávovary základní úrovně.


ACM je nejracionálnější volba!
Chcete-li se dostat do kultury profesionální kávy Espresso s využitím nejlepší možné investice na trhu. Fungovat po celém světě s kávovary snadno ovladatelnými díky spolehlivé technologii „simply smart“.


Espresso ACM
Od roku 2014 ACM vyrábí profesionální kávovary , které spojují nejlepší technická a funkční řešení s vynikající hodnotou za peníze.
Jsme hrdí na to, že můžeme zastupovat italskou dokonalost s produktem 100% Made in Italy.


Profesionální kávovary
řady ACM jsou vyráběny s péčí, přesností a pečlivou pozorností ke každému kroku ve výrobním procesu.
Kvalita
extrakce
z každé kávové směsi je vždy zaručena extrémní robustností a spolehlivostí, kterými se modely ACM vyznačují.Detail espresso ACM
Pokročilá technologie
Naše síla spočívá v inteligentním kombinování nejlogičtějších a nejspolehlivějších technologií .
Naše kávovary to mají ve své DNA: jsou navrženy tak, aby byly vždy připraveny pro vás pracovat a zjednodušovaly vaše každodenní rutinní operace tvořené miliony rychlých, opakujících se gest, často v extrémních podmínkách, abyste dosáhli nejvyšší priority vašeho podnikání : Spokojenost klienta .

Návrat na obsah